Android Emilatör GameLoop Tencent Gaming Budy

Selam; Bu yazımda pubg mobile cıktığı günden bu güne kadar geliştirilenn bir android emilatör olan tencent gaming budy yeni ismi ile gameloop u inceleyip anlatacağım. Kimileri için En iyi android emilatör kimileri içinse hala geliştirilmesi gereken bir emilatör olarak konum alıyor. Benim fikrim ise şu yönde oyun optimizasyonlari gayet güzel pc de pubg mobile oynamak istiyorsanız tavsiye edebileceğim bir emilatör ama sadece pubg mobile için değil bence diğer oyunlar için de optimize edilirse sektörde baskın bir konumunun olacagını düşünüyorum. Gameloop ismini andıktan sonra bir takım iyileştirmelerin olduğunu gördüm ama arayüzü hala kullanışsız görünüyor bunların detaylarını kategöriler halinde sıralandırmak isterim;

Arayüz’ü Nasıl ?

Bu soruya şöyle cevap verebilirim arayüzü cok iyi de değil cok kötü de değil, 2 Arayüze birden sahip olması oyun oynarken aslında performans optimizasyonunu yüksek seviyede tutuyor bunu ayrı bir başlık altında anlatacağım. Arayüzde kullanıcı deneyimi nekadar iyi olur ise ve kullanıcı istediği yerlere sahatlıkla ulaşıyorsa arayüz iyi dir denilebilir. Kullanıcıların emilatörü ilk indirmelerinde rahatlıkla kullanabilmeleri iyi bir arayüzünün olduğını gösterir. Ama eksikleri var Gameloop kısmının tam ekran yapılamaması benim icin kötü bir deneyim sağladı. Güzel bir ayrıntıyada değinmek isterim optimize edilmiş oyunlarda kac fps de calışabileceğini ve kalitesini oyunu indirmeden görebiliyoruz. Bu şık bir dokunuş olmuş.

Performansı Nasıl ?

Performans konusunda optimizasyonu yapılan oyunlarda gayet başarılı diyebilirim.En iyi android emilatör olabilir ama optimizasyonu yapılan oyunlarda performans ayarları kısmında yapabildiğimiz özelleştirmeler de gayet güzel olmuş. Dilersek bir cok performans özelliğini otomatik yapabiliriz yada ultra hd 2k ya kadar da yükseltebiliriz. Tabi 2k hd oynayabildikten sonra neden emilatörler ile oyun oynayalım oda ayrı bir konu. Ayarlar kısmında temel ayarları yapabilmemiz güzel ayrıca oyun motoru kısmı yani oyunu çalıştırma bölümü ayrı acıldığı için yüksek performans almamızı sağlıyor ve burada bircok özelleştirmeyi yapabiliyoruz. android emilatör arıyorsanız kullanabileceğiniz güzel bir emilatör diyebilirim.

Diğer bilgiler

En sevmediğim olayı google play i kullanabilmek için bir oyun acıp kapatmak zorunda kalmam oldu. Aksi durumda google play store u açmak için ilk arayüzde herhangi bir alan bulunmuyor. Tavsiyem 2. android emilatör olarak kullanmak olur. Optimize edilmiş oyunların genelde en cok oynanan oyunlar olması bir artı olmuş diyebilirim. Optimizasyonlar konusunda şimdilik en iyi android emilatör olmuş diyebilirim. Pubg mobile indirmeyi isterseniz önerebileceğim en iyi emilatör diyebilirim. Arıca facebook youtube instagram gibi sosyal medya uygulamalarınıda direk kurabilmemiz güzel olmuş.

İndirme Linkleri ;

Gameloop

Diğer Emilatör İncelemelerimiz

3 thoughts on “Android Emilatör GameLoop Tencent Gaming Budy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir