Bilgisayar Oyunu Kalitesinde Mobil Fps Oyunu

Mobil Fps oynu oynamayı seviyorsunuz. Mobil oyunlar içinde kaliteli fps oyun bulmakta zorlanıyorsanız bu oyun hem kaliteli hemde zevkli diyebilirim. Oyunu incelerken baya keyif aldım. Oyun hem ücretsiz hemde p2w değil. Oyunda markette satılan materyalleri almak için reklam izleyebilir anket doldurabilir. Yada önerilen oyunları indirip bir süre oynayıp oyun içi nakit altın alabilirsiniz. Yada görevleri yaparak bu değerli itemlere sahip olabilirsiniz.

Mobil savaş oyunlarında aşina olduğumuz görevler ile ilerleme durumu mevcut ama. Oyunda base bölgemiz bulunuyor. Bu bölgede diğer oyuncular ile etkileşime geçebiliyoruz. Npc ile konuşarak silah zırh alım satımı yapıyor görevler alabiliyoruz. Yada takım kurarak savaşlara girebiliyoruz. Tam bir mmorpg oyunu gibi olmuş demekten kendimi alamiyorum. Mobil fps oyunlarında yeni bir bakış açısı kattığını söyleyebilirim.

Ayrıca hikaye sistemi gayet güzel olmuş. Bilim kurgu tarzında bir anlatımı var.Görevler alarak gezegenlere gidiyoruz ve burada yapmamız gereken şeyleri yapıyoruz. Ve insanlar robotlar droidlere karşı çetin bir savaş halindeyiz. Ayrıca oyunun videolu incelemesi ve indirme linklerini de hemen yazının altında bulabilirsiniz.

shadowgun

GRAFİKLER

Oyunda aşırı derecede muaazam grafikler yok ama oyunun atmosferi grafikleri geride bırakıyor. Oyunu oynarken bilim kurgu atmosferinin tamamını yaşadığımı söyleyebilirim. Droidler robotlar dev makineleri patlatmak inanın baya eğlenceliydi. Kaplamalar da gayet kaliteli ve güzeldi diyebilirim. Ama grafik ayarlarını değiştiremeyişim kötü bir özellik olmuştu diyebilirim.

OYNANIŞ

Oynanış konusunda baya kolay bir oynanışa sahip bir oyun. Oyuna başlar başlamaz hızlıca öğretici modu başladı ve rahatsız edici bir şekilde oyunu bana öğretmedi gayet güzel ve basit bir oynanış sundu bana. Görevler ile ilerleyişim de ise hiçbir sorun ile karşılarmadım verilen görevleri rahatlıkla yerine getirdim. Mobil fps oyunlarında görev işlenişi genelde kötü oluyor. Oyunda görevler ve hikaye güzel işlenmiş ayrıca ana görevleri yaptık bitti olayı da yok. Dilerseniz yan görevlerle de ilerliyebiliyorsunuz. Silahlarda ise renk olayı mevcut silahların hangisinin iyi hangisinin kötü olduğunu renginden anlıyabiliyorsunuz. Ve mevcut ekipmanınızdan daha iyi bir ekipmana sahip olguğunuzda oyun size bildiriyor yada işaret ile gösteriyor.

Shadowgun Oyuncu Profili Örneği

Bütün bu özellikleri bir arada barındıran bir oyunu siz değerli okurlarım ile paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Her gecen gün daha iyi oyunlar buluyor ve inceliyorum Bu oyun içinde İnceleme videomun yanı sıra youtube kanalımda canlı yayın ile hikayesini bitireceğim Youtube kanalımın linkini hemen aşağıya bırakacağım. Umarım oyunu oynarken eğlenirsiniz. İyi Eğlenceler dilerim vurduğunuz headshot olsun…

One thought on “Bilgisayar Oyunu Kalitesinde Mobil Fps Oyunu

  • Ağustos 20, 2020 tarihinde, saat 11:26 pm
    Permalink

    Visitor Rating: 4 Stars

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir