BLACK DESERT ONLİNE MOBİL İNCELEME

Selam; bu yazımda mobil mmorpg oyunları sevenler için black desert mobile i inceledim.Oyun hakkında ki ilk izlenimlerimi anlatacagım. Gayet başarılı bir grafik ve oynanışa sahip olduğunu söyleyebilirim. Mobil oyun dünyasında bu denli güzel oyunlar ve sağlam ierikli oyunlar görmek beni heyecanlandırıyor. Hızlıca black desert online mobil incelememize gecelim.

BLACK DESERT ONLNE MOBİL GRAFİKLERİ

Oyun aşırı derecede güzel tasarlanmış demekten kendimi alamıyorum. En iyi grafiklere sahip mobil oyunlar içersine black desert online mobil i rahatlıkla ekleyebiliriz. Alt kısımda video lu incelememe de bakabilirsiniz. Grafikleri güzel tasarlanmış ve istediğimiz özelleştirmeleri yapabiliyoruz cihazınızı fazla ca ısındıracak grafiklere sahip kaplamalar olsun ışıklandırmalar olsun gayet güzel bir izlenim brakıyor. Ayrıca ekran filtreleri de ekleyerek grafikleri daha da dikkat çekici hale getirebiliyoruz. Size tavsiyem film efektini kullanmanız olucaktır. Gayet güzel oluyor.

BLACK DESERT ONLNE MOBİL PERFORMANSI

Performans konusunda gayet güzel işler cıkardıklarını söyleyebilirim. Ayarlar kısmına giriş yaptığımızda bir cok performans arttırıcı grafik ayarını yapabilmekteyiz ki bu da bizim için rahat bir oynanışa sahip olmasını sağlıyor grafik ayarlarının tamamını özelleştirmemiz ayrıca güzel olmuş. Ayrıca oyun içi aldıgımız fps yi sinırlandırabiliyoruz 30 60 ve sınırsız olarak da fps ayarlarını yapabiliyorsunuz. Ayarlar kısmında cok fazla detaylandırma yapmadan baya performans artışı yaptırmamız gayet şık bir dokunuş olmuş diyebilirim.

BLACK DESERT ONLNE MOBİL OYNANIŞI

Oynanış konusunda gayet güzel olmuş diyebilirim arayüzün ingilizce olması bi tık eksi olsada zamanla oyunu oynadıkca itemlerin ne işe yaradıklarını anlayabiliyorsunuz. Tutorial kısmında ise hemen hemen herşeyi size anlatıyor bu güzel ama bir süre sonra sıkıcı bir hal alıyor tabi bitirene kadar. Görevler ile ilerlemenizi tavsiye ederim oyunda hem hızlı ilerliyorsunuz hemde rahat bir şekilde item yapabiliyorsunuz görev itemleri ilerlemenizde size yardımcı oluyor. Seri bir şekiklde exp kasabiliyorsunuz. BLACK DESERT ONLNE MOBİL oynanış acısından gayet zevkli bir oyun diyebilirim. Bilgisayar versiyonunu da incelemenizi tavsiye ederim.

Diğerleri

Oyunu oynarken farkketiğim aşırı zaman harcıyor olmamız dilerseniz oyuna kendinizi kaptırmayın. Aşırı zaman tüketimi sizin diğer ihtiyaclarınızı yada işlerinizi yapmanıza engel olabilir. Oynanış konusunda güzel bir mmorpg oyun olması en iyi grafilere sahip mmorpg olması ayrı bir durum ama yinede dikkate almanız gereken şey az zaman ayırıp keyif alarak oynamanız olacaktır.

Bilgisayarınızdan oynamak isterseniz wep sitemizde android emilatör incelemelerimiz de va dilerseniz sizin için en uygun emilatörü indirebilir ve mobil oyunlarınızı bilgisayardan oynayabilirsiniz. EMİLATÖR İNCELEMELERİMİZ

GOOGLE PLAY STORE ( ANDROİD)

APP STORE ( İOS )

One thought on “BLACK DESERT ONLİNE MOBİL İNCELEME

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir