Disorder Mobil Fps Oyunu

Selam; bu yazımda mobil fps seven oyuncular için incelediğim Disorder Mobil fps oyununu inceliyeceğim. Netease tarafından geliştirilen bu oyun şuanda play store ve app store da bulunmuyor ama android fps sevenler için güzel bir haberim var oyunu google play benzeri bir platformdan indirebiliyorsunuz detaylarını yazımın ilerliyen kısımlarında sizler ile paylaştım. En iyi mobil fps oyunu diyebilmemiz zor.

Disorder Nasıl ?

Bu soruya şu örnek ile yanıt verebilirim. Cs go yu oynamayan yoktur diye tahmin ediyorum. Disorder da mobil fps oyun olarak cs go benzeri bir oyun oyun içersinde belirli aktiviteleri yerine getirerek para kazanıyoruz ve zırh vb. İtemlerimizi geliştirerek düşmanlarımıza üstünlük sağlıyoruz. Belirli base tutma yada takım savaşı yaparak bölümleri geçmeye yada zafer kazanmaya çalıştığımız bir oyun.

Grafikleri Nasıl ?

Grafik konusunda ortalama bir mobil fps oyunları na benzer kalitede grafiklere sahip oldugunu söyleyebilirim. Ne cok kötü nede aşırı derecede iyi grafiklere sahip bir oyun. Ayarlar kısmında grafik ayarlamalarında hdr ayarlar da mevcut hdr yi actığımda pek de değişen bişi olmadığını gördüm. Ama mobil bir oyun olduğu için pekte umursamadım diyebilirim.

Oynanışı Nasıl ?

Vuruş hissiyatı tatmin edici değil ama nişan yardımı gayet güzel çalışıyor diyebilirim. Ayrıca belirli bir yerde item satın almaya zorlanmayışımız da gayet güzel olmuş diyebilirim. Oyunun türkçe destegi yok ama ingilizce olarak oynayabiliyoruz ki bu gayet güzel bir olay olmuş diyebilirim. Mobil Fps oyunlarında ingilizce oyun oynamak diğer dillere göre gayet güzel diyebilirim. Tabi oyunun hikayesini oynamak isteyen oyuncular için dil desteğinin olmaması biraz kötü diyebilirim. Oyun içersinde bir cok karaktere de sahip oluyoruz ve her karakterin kendine has özellikleri ve kullandıkları silahlar mevcut. isterseniz medic, isterseniz snipper isterseniz piyade olabiliyorunuz.

Oyun Hangi Platformlarda Mevcut ?

Oyun suanda sadece android platformlarda mevcut ama global e cıkmadığı için hala bütün bölgelerde google play store da mevcut değil Oyunu indirmek isterseniz tap tap uygulaması üzerinden indirebilirsiniz. Tap Tap uygulaması. Sadece android platformlarda mevcut suanda uygulama. Ama üzülmeyin Bilgisayarınızdan da bu oyunu oynayabilirsiniz. Bir android emilatör yardımı ile tap tap uygulamasını kurup oyunu indirebilirsiniz. Emilatör ler ile ilgili incelemelerime bakmanızı tavsiye ederim.

İyi Eğlenceler Dilerim. Vurduğunuz Headshot Olsun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir