Drive Simülatör Mobil Simülasyon

Selam; mobil simülasyon seven oyuncular için Drive Simulatör Mobil Simulasyon oyununu inceledim. Mobil Simülasyon yada simülatör oyunlarını severek oynayan oyuncuların bu oyunu zevkle oynayacağını düşünüyorum. En iyi mobil simülasyon oyunu demek biraz iddalı olur ama oyun iyi bir oynanışa sahip. Hadi İnceleyelim.

Grafikleri Nasıl ?

Oyunun grafikleri mobil bir oyununa göre iyi denilebilecek seviyede ama renkler daha canlı olabilirdi diye düşünüyorum. Grafik kalitesi ne kadar iyi olursa olsun renk uyumu ve sıcaklığı olmadığı zaman hiç bir işe yaramıyor. Dış ışıklandırma da güzel denilebilecek seviyede parlama detayları gayet güzel olmuş.Araç içi kameraya geçtiğimizde ışıklandırmaya dair güzel şeyler göremiyoruz. Mobil simülasyon oyunu olarak yinede iyi iş çıkarmışlar diyebiliriz. Tabi doku kalitesi fazla iyi değil ama mobil oyunlar da doku kalitesini arttırmak cihazlar için zorlayıcı olduğu için güzel bir kıvam tutturmulşar diyebilirim

En İyi araba Simülasyon Oyunları

Oynanış Nasıl ?

Oynanış konusunda baya çalışmış yapımcılar bunu netlikle söyleyebilirim. Pc de oynadığımız oyunların gerçekçilik deneyimlerine yakın ol masada yinede doyurucu bir oynanışa sahip diyebilirim. simülasyon oyunlarında gerçekçi deneyimlere ne kadar yaklaşırsak oyundan aldığımız zevk de bir o kadar artmakta kontroller konusunda gayet güzel iş çıkarılmış diyebilirim.mobil oyunlar genelde zor oynanışa sahipler ama bu oyunda güzel olmuş diyebilirim. en iyi mobil oyunlar arasına koyabilir miyiz diye bir soru sorarsak olabilir diyebilirim.

Online tır oyunu mobil

Oyun içerisinde karier modu ile sıra ile bütün araçları ve ekipmanları da kullanabilmemiz güzel olmuş belli sıralar ile görevler alıtoruz ve her görevde farklı araçlar kullanarak ve farklı işler yaparak görevleri tamamlıyoruz. yapay zeka konusunda pekte iyi değil diyebilirim akan trafikte araçlar durma konusunda sıkındı taşıyorlar ve size çarpa biliyorlar. 2020 en iyi simülasyon oyunu olmadığını diyebilirim ama yinede oynanabilecek seviyede ve vakit geçirebileceğimiz bir oyun diyebilirim.

wep sitemizde diğer oyunların incelemelerinide bulabilirsiniz dilerseniz ana sayfa üzerinde son oyunlarımızı yada menü den ilgi alanınıza göre sevebileceğiniz oyunları bulabilirsimiz.

Kategorilerimiz;

https://mobilinceleme.com/mmorpg/

https://mobilinceleme.com/acik-dunya/

https://mobilinceleme.com/fps/

https://mobilinceleme.com/simulasyon/

Drive Simülatör

Google play store ( Android ) için

Tap Tap’dan Uygulaması İçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir