İnternet Sitesi Kurarak Para Kazanmak

İnternet sitesi kurarak para kazanmak isteyenlere özel rehperimiz. İnternet sitesi nasıl kurulur. İnternet sitesi için neler yapmak gerekir. Gibi soruların cevaplarını bu yazımızda Bulabilirsiniz. Bu yazımızda kodlama bilmeden internet sitesi kurmayı anlatacağım Aslında herşey cok basit…

  • Kodlama Bilmeden İnternet Sitesi Kurma
  • Hazır site Nasıl Kurulur
  • İnternet sitesi kurmak için neler yapmam gerekir
  • Ücretsiz İnternet Sitesi Kurma

Kodlama Bilmeden İnternet Sitesi Kurma

İnternet sitesi kurmak için kodlama bilmenize gerek yok aslında. Çünkü kodlama bilen insanlar sizin isteklerinize göre internet siteleri kodlayarak size teslim ediyorlar. Tabi karşılığında sizden bir miktar para talep ediyorlar. Özel bir site yaptırmak istiyorsanız yaptırmak istediğiniz internet sitesinin özelliklerine bağlı olarak fiyatlandırma da değişmekte. Yada wix.com gibi internet siteleri üzerinden hazır bir internet sitesi şablonu ile üzerinde değişiklikler yapabileceğiniz wep siteleride kurabilirsiniz. Yada wordpress gibi oldukça yaygın kullanıma sahip internet sitesi altyapısı ile dilediğiniz kadar secenekte şablon tema ve eklenti ile istediğiniz internet sitesini kurabilirsiniz. Kişisel blog,gezi blogu,iş yeriniz ile ilgili bir site yada yorum yaptığınız bir wep sitesi bile kurabilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüze kalmiş bir durum.

Hazır site Nasıl Kurulur ? Ücretsiz İnternet Sitesi Kurma

Hızlıca blogger dan web sitesi nasıl kurabilirsiniz anlatmaya başlayayım. Blogger google tarafından ücretsiz olarak sunulan bir wep sitesi yapma sistemidir. Basit bir şekilde wep sitenizi kurabilirsiniz. Ve dilediğiniz gibi paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Blogger Site Kurma İlk Adım

Blogger.com adresine giderek üyelik oluşturun.Üyelik oluşturma adımları çok basit dilerseniz gmail hesabınız ile oturum açarak ilerleyebilirsiniz. oturum açtıktan sonra karşınıza cıkan ekranda blog ismini girmeniz gerekiyor. Blog isminden sonra domain yani blog adresinizi yazmanız gerekiyor daha sonra blog profil ismini yazmanız gerekiyor.

kayıt yaptıktan sonraki alan blogger da yer alan blogunuzun yönetim paneli olacak admin panelinden yeni ileti kısmına tıklayarak yeni bir yazı girmeye başlayabilirsiniz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra artık blogunuza yeni içerikler ekleyebilir ve ziyaretçilerinizi bilgilendirebilecek yeni paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Ayrıca blogger tarafından blogunuz için kullanabileceğiniz bir çok ücretsiz şablon ve tema bulunmaktadır. Bu temalar sayesinde sizde blogunuzu dilediğiniz gibi özelleştirebilir ve dilediğiniz gibi paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir