KENDİNİ OYNATAN MOBİL AÇIK DÜNYA OYUNU

Biri bana doğan sana bir oyun önereceğim mobil acık dünya türünde kendine has grafiklere sahip oynarken rahatlayacaksın ve oyunun hikayesi yok oynar mısın ? Cevabım aynen şu olurdu zamanımı asla o oyuna harcamam.Acık dünya oyunları ararken karşılaştığım bu oyunda hikaye yok evet yanlış duymadınız hikaye yok var ama anlatımı yok 🙂 En iyi mobil açık dünya Oyunu diyebilirim Benim İçin.

Şimdi oyun hakkında spoiler vermek istemiyorum desem hangi hikaye hakkında ne spoiler vereceğim bilmiyorum. Ama oyunun temel anlamda oyuncuya anlatmak istediği de bu. Ben sana hikaye başlangıcını vereceğim gerisi senin hayal gücüne kalmış. Hikayemizin başlangıcı ise şu oluyor.

Karakterimiz Oyun içinde rüya aleminde yada ruhlar aleminde geziyor yani biz geziyoruz. Ve ilerleyişimiz esnasında belli bölümleri geçebilmek için ruhlar buluyor ve onlar ile etkileşime giriyoruz. Ruhlar bize uzun uzun hikayeler anlatmıyor. Etkileşime girdiğimiz anda olduğu noktaya gelmeden önce neler yaptığını belirli yerlere giderek anlatıyor. Ve bur da hayal gücümüz devreye giriyor. Ne yaptığını anlamamız tamamı ile bize kalmış Ayrıca ruhlar ile etkileşime girerek onları kurtarıyor ve yeni hazineleri keşfediyoruz.

Çok oyunculu oynanabiliyor dilerseniz arkadaşınız ile yada kız arkadaşınız ile bu epik dünyada beraber maceraya çıkabilir stresten uzaklaşabilir rahatlayabilir ve zihninizi dağıtabilirsiniz. İndirme Linklerini Hemen Alt Kısma bırakıyorum.

Grafikler Ve Animasyonlar

Oyun rüya aleminde ve ruhlar aleminde geçtiği için kendine has bir ortam yaratılmış. Grafikleri ayarlaya bilmemiz ayrıca güzel olmuş ama detaylı grafik ayarlaması yapamamamız kötü olmuş. Animasyonlar muazzam derecede güzel olmuş ışıltılı cisimleri bolca oyunda görebileceksiniz. Karakter yapılandırması karakterin koşarken ayaklarının altında toz çıkması yada bulutların arasında gezerken bulutlara değdiğimiz de bulutların üzerimizden sis olarak ayrılışı güzel detaylar olmuş.

Onanabilirlik

Oyunun oynanışı çok basit ve kolay olmuş özellikle görev yönlendirmelerinin olmaması ve hiç bir yönlendirmeye sahip olmamasını da eklediğimizde gayet basit ve oynanabilir olmuş. Oyun içerisinde özgür olmamız istediğimiz yere gidebilmemiz benim için artı oldu diyebilirim. Ayrıca diğer oyuncular ile de etkileşim kurarak onlar ile beraber maceraya atılıp yeni yerler keşfedebilmek de çok güzel bir dokunuş olmuş. Oyunda yaklaşık 5 saat zaman geçirdim gittiğim her bölgeyi en ince detayına kadar inceledim ve muazzam nasıl zaman geçiyor anlamıyorsunuz. Tabi hayal gücünüzü konuşturmaya başladığınızda ise oyunun içinden çıkamıyorsunuz.

Oyunu oynarken tek düze bölüm geçmeye çalışırsanız bir süre sonra sıkıcı gelebilir. Hayal gücünüzü Konuşturmayı Unutmayın.

0 thoughts on “KENDİNİ OYNATAN MOBİL AÇIK DÜNYA OYUNU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir