Klasik Mobil Fps Oyunlarından Sıkıldınız Mı ?

Mobil fps türünü seviyor musunuz? Peki klasik fps oyunlarından sıkıldınız mı?Evet dediğinizi duyar gibiyim. O zaman size mobil fps türünde olan ve klasik fps oyunlarında biraz daha farklı kendine has silah sistemi olan kendine has dünyası olan bir oyunu tanıtmak İsterim Shadowgun War Games İnanın bana oyuna alıştıktan sonra seviyorsunuz. Hem Android de yani Play Store da mevcut Hemde İos da App store da mevcut.

shadowgun war games oyun içi

OYUNA GENEL BAKIŞ

Oyunun grafikleri ilk başta beni biraz şaşırttı mobil dünyada bu taz grafiklere sahip oyun bulmak zor üst düzey olmasa da yinede güzel bir grafik görseli beni karşıladı oyunu oynamak için öğretici moduna girdim cok kısa sürdü ve basitti olması gerektiği gibiydi ayrıca Türkçe dil desteğinin olması da benim için Büyük bir artı oldu

Hızlı bir oyun oynamak istiyorsanız ve en fazla 10 dakika zaman ayırabilirim diyorsanız bence bu oyunu deneyebilirsiniz. Oyunda arkadaş ekleme olayını göremedim sanırsam suanlık arkadaş ekleme olayı bulunmuyor ama ilerliyen zamanlarda gelebileceğini düşünüyorum ve suanda tek bir harıtada oyunu oynayabiliyoruz.

shadowgun war games oyun içi

Silah değişimi yapabiliyoruz oyun için de ama 2 çeşit silah dışında farklı silah göremedim ama çeşitlendirme yapmak amacı ile oyunda hiç ölmeden ilerlediğinizde merminiz yada bombanız biterse yerde mermi bomba ve can doldurma itemleri var onların üzerinden geçerek otomatik alıyorsunuz.

Oyunu Emilatörden Oynamak isterseniz Emilatör İncelemelerimize Bakabilirsiniz.

Oyunu oynamak isterseniz hemen linkleri paylaşmak isterim

Android Play Store

İos App Store

İyi Eğlenceler Dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir