LD Player Android Emilatör

Selam, bu yazımda size masa üstü yada diz üstü bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir android emilatör olan LD Player’i anlatacağım. Mobil uygulamaları bilgisayarımızda kullanmayı yada oynadığımız mobil oyunları bilgisayarımızda kullanmayı çok istiyoruz ama nasıl yapacağımızı bilmiyoruz diyorsanız doğru yazıdasınız. Bu yazım’da bahsedeceğim emilatör sayesinde sizde dilediğiniz mobil oyunu yada mobil uygulamayı bilgisayarınıza kurarak rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Emilatör Nedir ?

Kısaca açıklayacak olursak emilatörler birer işletim sistemi simulasyonu dur. Emilatörler aracılığı ile mevcut işletim sistemlerimizin içerisin de kullanabileceğimiz ek işletim sistemleridir. Android emilatörler sayesinde herhangi bir bilgisayarda android işletim sistemini kullanabiliriz. ve dilediğimiz mobil uygulama yada oyunu içersine kurarak kullanabiliriz.

Ld Player Nasıl ?

Ld player kullanışlı bir android emilatör dür. Kurulumu basit ve kullanışı da basittir. Ld player sayesinde dilediğiniz fps oyununu yada dilediğiniz mmorpg,rpg,rol yapma oyununu rahatlıkla oynayabilirsiniz.Yada isterseniz içine whatsupp kurarak mesajlaşada bilirsiniz.Cep telefonlarınızda oynayamadığınız oyunları bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz.Ld Player İ indirmek İsterseniz Alt bölümde resmi site linki bulunmakta. Tamamen türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Ld Player Kasma Sorunu

Ld player de oyunlar içersinde kasma sorunu yaşıyorsanız çözümü basit. Sağ üstte bulunan üç çizgiye tıklayın ardından ayarlar seçeneğine tıklayın.

  • Çözünürlüğü Monitörünüze göre ayarlayın.
  • Cpu İşlemci Çekirdek ayarınız dır İşlemcinize göre ayarlayabilirsiniz.
  • Ram Bilgisayarınızda kullandığınız ram oranına göre değişiklik gösterir
  • Disk ise sizin ayarladığınız kapasiteye göre yada otomatik olarak belirlenir ayarlamak size kalmış

Oyun ayarları kısmında ise özellikle oynamak istediğiniz özellikle pubg mobile oynamak istiyorsanız ld player kullanabileceğiniz en güzel emilatör ler arasındadır. Pubg Mobile için güzel ve kullanışlı bir android emilatör dür ld player. Daha önce uzun bir süre pubg mobile için kullandım ve oynanışından gayet memnun kaldığımı belirtebilirim.

Ayarlar için Dikkat Edilmesi gerekenler

Eğer kullandığınız bilgisayarın donanım özellikleri düşük ise ld player ile performans sorunları yaşayabilirsiniz. Özellikle ekran kartınızın olmayışı ve düşük ram kapasitesine sahip bir bilgisayarınızın olması emilatörde kasma donma vb sorunları size yaşatabilir. Tavsiye olarak i3 ve dengi bir işlemci en az 8gb ram ve en düşük gtx 750 serisi bir ekran kartına sahip bir bilgisayarda bu emilatörü kullanmanız olacaktır. Düşük işletim sistemi ve donanım ile emilatörü kurmayı denediğinizde kuruluma izin vermeyecektir. Kurulum yapsanız dahi emilatör de açtığınız oyunlar acılmayacak yada kasacaktır. Tavsiyem ortalama donanım özelliklerine sahip bilgisayarlarda bu emilatör ü kullanmanız olacaktır.

Ld Player Resmi Site

LD Player Android Emilatör” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir