Mobil Acık Dünya Hayatta Kalma Oyunu Life After

Mobil acık dünya, hayatta kalma oyunları seven ve bunu bir yaşam tarzı haline getiren oyuncular için özel bir oyun.Life after mobil hayatta kalma oyunu. Oyun mobil de oynanabiliyor sadece ve dilerseniz emilatörler yardımı ile bilgisayarda da oynayabilirsiniz. Yada pc versiyonunu da indirerek oynayabilirsiniz.

Yazı içeriği

  • Oyun İncelemesi.
  • Oyunu Nerelerden İndirebilirsiniz.
  • Bilgisayar için sistem özelliklerinizin ne olması gerektiği.
  • Emilatör kurulumu

Mobil Hayatta kalma Life After

Mobil oyun dünyasında hayatta kalma adı altında okadar cok mobil hayatta kalma oyunu var ki hangi oyunu indirmeliyiz hangi oyun nasıl gibi bir cok soru işareti aklımızda beliriyor. Ama life after mobil hayatta kalma oyunları içinden sıyrılarak öne çıkıyor. Sebebi ise bilgisayar da var olan hayatta kalma oyunlarına yakın bir deneyim sunması mobil oyun dünyasında baya öne geçmesini sağlıyor.

Oyunu bir süre oynadıktan sonra farkkettim ki baya zaman nasıl geciyor anlamıyorum belirli görevleri yaptıktan sonra bizi bir şehre yönlendiriyor ve orada diğer oyuncular ile etkileşim kurabiliyoruz. Ki zaten görevleri yaparak ilerlediğimiz için oynanış konusunda baya rahatlığa kavuşuyoruz. Daha sonrasında bize ait bir bölgemiz oluyor ve orada craft yani üretim yapmaya başlıyoruz ev kuruyoruz silahlar üretiyoruz vb bir çok olayı gerçekleştiriyoruz. Tabi bunları yapabilmek için eşyalara ihtiyacımız oluyor ve onları da oyunun açık dünyasını keşfederek ve görevleri yaparak elde edebiliyoruz.

Oyunu Nerelerden İndirebilirsiniz

Oyun şuanda google play store ve app store da mevcut hemen alta linkleri bırakıyor olacagım ayrıca taptap uygulaması ilede oyunu indirip oynayabilirsiniz apk dosya indirmenize gerek kalmadan oyunu dilerseniz taptap uygulaması üzerinden de edinebilirsiniz.

İos;https://apps.apple.com/us/app/lifeafter/id1441752845

Android;https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netease.mrzhna&shortlink=32e31460&pid=web-office&c=web-office-en

Taptap;https://www.taptap.com/app/59520?region=us

Life After Pc Versiyonu; https://www.lifeafter.game/index.html

Bilgisayar için sistem özelliklerinizin ne olması gerektiği

Gelelim en can alıcı noktaya oyunu emilatör üzerinden oynamak isterseniz sistem gereksinimleriniz

Minimum;

  • Gtx 700 serisi ekran kartı
  • İ3 işlemci yada muadili
  • 8 Gb ram

Sistem gereksinimleri oyunu kasmadan oynayabilmeniz adına özel bir araştırma yaptıktan sonra belirlerim daha düşük sistem ilede oynayabilirsiniz ama aşırı fps dropları yaşarsınız.

Mobil oyunları bilgisayarda nasıl oynayabileceğinizi bilmiyorsanız mobil oyunları bilgisayarda oynama yazımı inceleyebilirsiniz.

Emilatör kurulumu

Oyunu emilatörden oynamak isterseniz dilerseniz emilatör inceleme yazılarımı kontrol edebilirsiniz. İncelediğim tüm emilatörlerin kurulumları ile beraber anlatımı mevcut.

Mobil acık dünya hayatta kalma oyunlarını severek oynamaktayız ios hayatta kalma oyunu olan life after uzun bir süre oynayabileceğiniz bir oyun. Arkadaşlarla onayanabilecek hayatta kalma oyunu life after da umarım keyifli zaman gecirebilirsiniz.En iyi mobil hayatta kalma oyunlarını incelemeye devam edeceğim takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir