Mobil Acık Dünya Takashi Ninja Warrior - MOBİL İNCELEME

Mobil Acık Dünya Takashi Ninja Warrior

Selam; mobil acık dünya oyunları seviyorsanız ve android acık dünya oyunları ile ilgiliyseniz tam sizlik bir oyun diyebilirim.En iyi acık dünya oyunları arasına girmese oyunların az olduğu bu zamanlarda oynayabileceğimiz bir oyun diyebilirim.

Oyundaki temel amacımız karakterimizi geliştirerek ilerleme kaydetmek. Düşmanları yenerek yeni itemler sahibi olmak. Hikaye konusunda fazla iyi bir oyun olmadığını söyleyebilirim

Grafikleri Nasıl

2020 yılında mobil oyunların geldiği grafik seviyesi azımsanacak düzeyde değil bildiğiniz gibi. Kimi oyunlar bilgisayar oyunlarından daha iyi grafiklere sahipler. Oyunnun geliştirildiği oyun motoru unity ki unity daha iyi grafiklere sahip mobil oyunlarda gördük. Ayarlar kısmına baktığımda pekte grafiğe dair birşey göremedim. Birtek kaplama detaylarını arttırabiliyoruz ama oda tatmin edici olmuyor aslında.

MOBİL açık dünya oyunları 2020,
MOBİL AÇIK DÜNYA OYUNLARI iOS,
Açık dünya oyunları mobil,
Android açık dünya oyunları,

ONLINE açık dünya oyunları mobil,
Açık dünya Oyunları mobil APK,
Android açık dünya oyunları 2020,
En iyi açık dünya oyunları,

Oynanış Nasıl ?

Oynanış konusunda sadece vurus hissiyati ve hikayenin öne cıktığı bir oyun da olması gereken şeyler eksik diyebilirim. vuruş hissiyatı pekte tatmin edici değil yapay zeka ise sanki yok gibi diyebilirim. Acık dünya bir mobil oyunda olması gereken bir cok yapı eksik özellikle görev sisteminin olmayısı pekte iyi olmamış diyebilirim. Düm düz ilerle düşman kes item yükselt cokta eğlenceli gelmiyor bana. Ama bu tarz oyunları seven oyuncular için güzel bir oyun diyebilirim. Mobil acık dünya oyunları genellikle daha kaliteli oluyorlar.

Oynamaya Değer Mi ?

Bu soruya şu şekilde yanıt verebilirim. Cok fazla görevler ile uğraşmayıp hikayeyi de es gececek olursak. Oynanabilir sadece ilerleme sağlayıp birkaç yeri kırıp dökük 10 15 dk gibi oyuna kısa zaman harcayabilecek oyuncular için ideal bir oyun diyebilirim. Kısa zamanda tatmin edici bir oyun rahatlıkla da oyun sonunu görebileceğinizi düşünüyorum. Bitirdiğiniz acık dünya oyunlar arasına bu oyunuda ekliyebilirsiniz.

2020 mobil acık dünya oyunları neler merak ediyorsanız.bizi takip etmeyi unutmayın.

Oyunu play store da bulabilirsiniz. İos Versiyonu malesef mevcut değil.

Tap tap uygulamasından indirmek isterseniz bulabilirsiniz oyunu yada emilatör üzerinden de oynayabilirsiniz ücretsiz acık dünya bir mobil oyun olması güzel olmuş.

Diğer İncelemelerim için ana sayfamızda diğer oyun incelmelerimize bakabilirsiniz emilatör incelemelerimizde mevcut .

İyi Eğlenceler Dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir