Mobil Fps Coverfire Online Mobil Fps

Selam; mobil fps oyunları seven yuncular için incelediğim mobil fps oyunu olan coverfire‘ı size anlatacagım. Oyunu oynarken inanılmaz zevk aldığımı söyleyebilirim. Fps oyunları seven oyuncular için gayet güzel ve kaliteli bir oyun diyebilirim. Hemen oyun incelememize gecelim. en iyi mobil fps 2020 oyunları için wep sitemizdeki fps kategorisin de yer alan diğer oyunlara da bakabilirsiniz.

Mobil fps cover fire

Fps oyunları oynarken stres atmamz konusunda bire bir oyunlar diyebilirim. Mobil platformlarda fps oyunları oynadığımızda gebelde oynanabilirliğinin rahat olması grafiklerinin iyi olması en temel gereksinimlerimiz. Oynanış rahatlığı tam anlamı ile mobil cihazlar için oldugunu göstermekte oyunun ama dilerseniz emilatörler üzerinden de oynayabilirsiniz. Grakikler konusunda da yeterince göz dolduran yani tatmin ediçi grafiklere sahip oldugunu söyleyebilirim oyunun. Ama grafiklerde özelleştirme yapamıyoruz sadece düşük,orta ve yüksek seceneklerini secebiliyoruz. Oyun bölümler halinde oynanıyo ve enerji sistemi var ayrıca karakter özelleştirme silah özelleştirme gibi seçenekleri de bulunuyor. Her oyuna girişte enerji tüketimi oluyor ve her oyun yani bölüm bitişinde bölümü tamamlama oaranımız ve verdiği görevleri yerine getirme oranımıza göre bize kartlar veriyor ve bu kartları acarak ramdom silah karakter geliştirmeleri yada para alıyoruz. Ayrıca oyun içerisinde birden fazla karakter kullanabilmemiz de güzel bir dokunuş olmuş diyebilirim. Oynanışın basitliğide gayet güzel.

Mobil Fps Oyunları

Mobil platformlar da fps oyunları seven oyuncular için bir cok içeriği wep sitemde bulabilirsiniz.

MOBİL FPS OYUN KATEGORİSİNE GİTMEK İÇİN

Burada bir cok oyunun videolu incelemesini bulabilirsiniz. Ve oyunun oynanış tarzının size hitap edip etmediğini görebilirsiniz. Umarım sizler için faydalı bir inceleme olmuştur. İyi Eğlenceler dilerim.

Android için

İos için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir