Mobil MMORPG A3 Still Alive

Selam; bu yazımda a3 still alive mobil mmorpg oyunundan bahsedeceğim. Oyunu bulduğum zaman çok şaşırdım grafik kalitesi beni inanılmaz bir şekilde etkiledi ve hemen indirip bir inceleme yazısı hazırlamak istedim. Bildiğiniz gibi mobil dünyada güzel ve kaliteli içeriğe sahip mmorpg oyunu bulmak biraz zor. Mobil mmorpg arayışınızda bu inceleme sizi tatmin edebilir. Android mmorpg yada mobil mmorpg arıyorsanız gayet güzel grafiklere sahip bir oyun.

A3 Still Alive

Oyunu tap tap uygulaması üzerinden indirdim sizde indirmek isterseniz tap tap uygulamasını indirebilir ve oyunu oynayabilirsiniz. Mobil mmorpg oyunlarından beklentimiz genellikle kolay oynanabilirlik p2w olmamaları ve saatlerce vakit gecirsek bile sıkılmamamız sanırsam bu oyunda hepsi mevcut. android mmorpg arıyorsanız tavsiye edebileceğim bir oyun A3 Still Alive ama sunu belirtmek isterim ki dil seceneği sadece korece ingilizce yada farklı bir dil sürümü mevcut değil.

Grafik Kalitesi Nasıl ?

Bu soruya şu şekilde bir yanit vermem gayet yerinde olur oyun mobil yani androit platformlarda oldugu için grafik konusunda aşırı bir beklentiye girmemeiz gerekiyor ama yapımcıları grafik konusunda baya özen gösterdiklerini söyleyebilirim gayet güzel grafikler ve gölgelendirmeler ile bu işin üstesinden gelmişler. Alt Kısımda videolu incelememe de bakabilirsiniz grafikler konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Skill Efektleri

Skil efektleri gayet güzel ve sade yapılmış diyebilirim mmorpg dünyası için tabiki gecerli bir durum aşırıya kacılmamış ama tatmin edici efektlere sahipler bütün skiller. ama vuruş hissiyatına bakacak olursak biraz ham kaldıklarını söyleyebilirim özellikle kamera titreşiminin aşırı olması beni biraz rahatsız etti diyebilirim.

Ayarlar Kısmı Nasıl ?

Ayarlar kısmına bakıcak olduğumuzda baya detaylı ayarlamalar yapabildiğimizi gördüö korece olmasına rağmen biraz kurcalayıp neyin ne oldugunu tam olarak çözebileceğimi düşünüyorum.

İtem Görünümleri Nasıl ?

İtem görünümleri abartılı olmamış diyebilirim gayet sade ve şık görünümlere sahip ki karakter oluşturma ekranında birkaç görünüme bakabiliyoruz gördüğüm kadarıyla gayet güzel ve şık hazırlanmış item görünümleri var diyebilirim.

Oyunda Kac Class Var ?

Oyunda toplamda oyunu incelediğim tarih itibari ile 5 farklı class mevcut okcu,büyücü,warrior,assin,ve tank sınıfı mevcut ve her sınıfın kendine has özellikleri bulunmakta.

Diğer Oyun İncelemelerim için ana sayfamızdan oyun kategorilerine bakabilirsiniz.

MMorpg incelemelerim için Mmorpg bölümüne bakabilirsiniz.

İyi Eğlenceler Dilerim.

One thought on “Mobil MMORPG A3 Still Alive

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir