MOBİL SİMÜLASYON B.O.T ROBOTLARIN SAVAŞI

Selam; mobil simülasyon oyunu seven arkadaşlar için vakit gecirmelik güzel bir oyun olan b.o.t yi tanıtacagım. Her zaman en iyi mobil simülasyon oyunlarını aradık durduk. Ama android ve ios için mobil simülasyon oyunu arıyorsanız wep sitemizde bir cok içerik bulabilirsiniz. Bugun inceleyeceğimiz oyun b.o.t olacak. Hızlıca incelememize geçelim.

Mobil simülasyon B.O.T

Oyunu ilk indirdiğimde citti derecede merak uyandırdı bende ve hızlıca oyuna giriş yaptım. Oyunu oynarken zevk alddığımı söyleyebilirm oynanış basıtliği ve grafik kalitesi baya iyi diyebilirim. zaman gecirmelik mobil oyunarıyorsanız bu oyun tam sizlik diyebilirim. Boyut olarak yaklaşık 1Gb boyuta sahipti indirdiğim zaman. Tabi siz ilerliyen zamanlarda boyutta değişklik olabilir.

Mobil simülasyon oyunları

Oyunun arayüzünü incelediğim zaman pek de birşey olmadığını gördüm grafik ayarları yapamıyor olmamız kötü olmuş demekten kendimi alamıyorum. grafik konusunda hiç bir ayar yapamıyoruz. Ama hassasiyetleri ayarlıyabiliyoruz. Oyunun ios cihazlarınızda da oynayabiliyorsunuz indirme linklerini hemen alt tarafa bırakacağım. Dilerseniz linklerden direkt olarak playstore yada appstore dan indirebilirsiniz oyunu. Vakit gecirmelik mobil oyun olarak oynanabilir kısıtlı vaktinizde birazcık stress atmak için indirebilirsiniz. İyi eğlenceler dilerim.

Google play store ( android ) İçin;

App store ( ios ) için;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir