Nox Player Android Emilatör

Selam; bu yazımda android emilatör olan nox player den bahsedeceğim.Emilatör inceleme lerine devam ediyorum incelediğim diğer bir android emilatör olan ld player e de dilerseniz bakabilirsiniz. Emilatörler bildiğiniz gibi android platformlarda olan oyunlar ve uygulamaları bilgisayarımızda kullanmamıza yardımcı olan bilgisayar programlarıdır. Program sağlayıcıların geliştirdiği son android sürümleri ile kullanabiliyoruz. Ld Player bildiğiniz gibi android 5.1 ve 7.0 ile kullanım sağlamamıza izin veriyor.

Nox Player Nedir ?

Nox player bir android simulasyon programıdır. Geliştirici ekip tarafından belirlenen bir android sürüm üzerinde iyileştirmeler yapılarak bilgisayarlarımızda kullanabileceğimiz bir program haline getirilir. Ve uygulamayı kurarak dilediğimiz mobil uygulama yada oyunu oynayabiliriz. Özellikle pubg mobile gibi oyunlar için özelleştirme ve geliştirmeler yapılmaktadır.

Nox Player Nasıl Kurulur ?

Nox playeri indrimek için alt tarafta linke ulaşabilirsiniz. Nox player i resmi wep sitesindin indirdikten sonra setup programını çalıştırın karşınıza cıkan bölümde kur a tıklayın.

Nox player kurulumu için kur a tıklayın

Kur dedikten sonra kurulum işlemi otomatik olarak başlıyacaktır dikkat edin nox lisans antlaşması tikli olsun yoksa kurmaz. Kurulum tamamlandığında

Nox player kurulum tamamlanma

Başlat ekranı karşınıza cıkacak ve başlat dediğinizde nox player kullanıma hazır olacaktır. Dilerseniz kullandığınız android cihazdaki verileri aktarabilir dilerseniz yeni bir yapılandırma yapabilirsiniz. Pubg mobile gibi android de cok fazla oynanan oyunları dilerseniz kurabilir ve sizlerde rekabete katılabilirsiniz.

Nox Player Ayarlar

Nox player ayarlar konusunda bizlere fazla detay sunmamakta ama sunduğu ayarlar da yinede iyi diyebileceğimiz seviyede. Bilgisayar özelliklerinize göre nox playerde ayarlar yapabilirsiniz. Ama Şunu unutmayın nox player bilgisayarımızın mevcut donanımını kullandığı için ayarlarımızı yüksek tutmamız bilgisayar performansımızı da etkileyecektir.

Önerim oyun performansınıza bağlı olarak ayarları değiştirerek bilgisayarınız için en uygun ayarları yapmanız olacaktır. Ld player i incelediğimizde bildiğiniz gibi daha cok ayar yapma imkanı sağlıyordum ama nox da bu imkan birazdaha kısıtlı ama su durumda mevcut nox player bilgisayar donanım bilgilerinize göre otomatik olarak bir performans ayarlama ekranı sunuyor size yani cok fazla detay ile uğraşamam diyen kullanıcılar için bire bir bir emilatör diyebilirim.

Pubg emilatör arıyorsanız nox player ile rahatlıkla pubg mobile oynayabilirsiniz. Oyun deneyimlerim gayet iyi diyebilirim nox player de. Pubg mobile emilatör ü olan tencent gaming budy e de kısa süre içersinde inceleme yazısı yayınlayacağım.

Nox Player resmi site

İyi Eğlenceler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir