Standoff 2 Bilgisayarda Nasıl Oynanır ?

Standoff 2 Bilgisayarda Nasıl Oynanır gibi bir soru soruyorsanız tam yerindesiniz. Bu yazımızda Standoff 2 pc nasıl oynayabilirsiniz bilgisayara nasıl indirebilirsiniz anlatacagım ayrıca oyun hakkındaki görüşlerimide belirteceğim. Hızlıca standoff 2 yi bilgisayara nasıl indirebilirsiniz kontrolleri nasıl ayarlıyabilirsiniz anlatmaya başlıyayım ayrıca en altta video lu anlatım da mevcut olacak.

  • Standoff 2 Bilgisayar özellikleri Nedir ?
  • Standoff 2 Bilgisayara nasıl indirilir ?
  • Standoff 2 İnceleme

Yukarıda yer alan maddeleri inceleyelim hemen…

Standoff 2 Bilgisayar özellikleri Nedir ?

Standoff 2 yi bilgisayarda oynayabilmemiz için öncelikle bilgisayarımıza bir emilatör kurmamız gerekmektedir. Bilgisayarınızda emilatör yok ise dilerseniz emilatör inceleme sayfamızdan size uygun olan bir emilatörü secebilirsiniz. Yada arama kısmına emilatör yazarsanız incelemelerimize ulaşabilirsiniz. Emilatör kurmak için sistem gereksinimlerimiz şu şekilde olmalıdır.

  • 4 Gb Ram kapasitesi
  • En düşük coreduo işlemci yada muadili
  • İşlemcide sanallaştırma özelliğinin olması lazım
  • 1 Gb Paylaşımsız ekran kartına ihtiyac bulunmakta

Bu özellikleri yerine getirebilecek bir bilgisayarınız var ise rahatlıkla akıcı bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Aksi durumda emilatör kursanız dahi bilgisayar özelliklerinizin yetersiz olması sebebi ile oyunlarda akıcı bir deneyime sahip olamazsınız. Ama düşük seviye bilgisayarlarda da çalışan emilatörler de mevcut dilerseniz Memu emilatör ile de oyunu oynayabilirsiniz.

Standoff 2 Bilgisayara nasıl indirilir ?

Emilatör indirdikten sonraki adımımız Google play store yada tabtab uygulaması üzerinden oyunu indirmek olacak. Oyunu telefona indirir gibi indirebilirsiniz. Coğu zaman sorun cıkarmamak’ta dır. Sorun Yaşarsanız da oyunu kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilirsiniz. Oyunu indirip kurduktan sonra kullandığınız emilatör e bağlı olarak otomatik olatak tuş ayarlarınız klavyeye göre yapılacaktır. Yapılmaz ise emilatörünüzün tuş ayarlaması kısmında ayarlıyabilirsiniz.

Standoff 2 İnceleme

Oyunu sizler için indirdim kurdum ve oynadım. Oyun bana standart fps oyunlarını hatırlattı hatta Cs Go ya AŞIRI derecede benziyor bir ka. oyun oynadım. İlk başta kutu açtırdı ve içinden skin cıktı bu da güzel bir olay skin cıkarmak için bile oynanabilir oyun bütün üst düzey skinlere yani silah boyalarına sahip olunca oyunu salabiliriz Diyebilirim 😉

Ayrıca oyunda silahların gerçeğe yakın his vermesi acısından yapılan bir olay var pubg de yada cs go da ki gibi silah tepmeleri bulunuyor ama mobil bir oyuna göre bence aşırıya kaçılmış bir ayar var ama korkmayın ayarlar bölümünde dikey tepme hassasiyet ayarı mevcut yani elimizin ayarına göre ayarlıya biliriz. Ayarlar demişken grafik ayarlarını da özelleştiriyor olmamız gayet güzel olmuş. hızlıca ayarlarımızı yaptıkdan sonra daha akıcı bir oyun deneyimine sahip oluyoruz. Yanlız oyunda hile var gibi bir his oluştu içimde nedense nerden ve nasıl öldüğümğ anlamadım yada ping sorunu da olabilir. Ama google dan ufak bir araştırma yaptıktan sonra oyunda hile oldugu durumu biraz daha agır bastı bende. Şimdi den oynayan herkese iyi Eğlenceler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir