Ücretsiz Mobil Zombi Hayatta Kalma Oyunu

Mobil zombi oyunlarını seviyor musunuz? Mobil dünyada zombi ler ile savaşmak üretim yaparak üstünüzü güçlendirmek mi istiyorsunuz. Bu oyun tam sizlik. Mobil zombi oyunu seven oyuncular için yapılmış efsane bir oyun. Ücretsiz bir oyun olması da gayet güzel bir durum.

Oyunu incelerken dikkat ettiğim olay para yatırıp ilerleme sağlamanın ne durumda olduğuydu. Bildiğiniz üzere bu tarz oyunlarda belirli bir seviyeden sonra para yatıramazsan ilerleyemezsin mantığı vardır. Ama bu oyunda bu konu bulunmuyor para yatırmak zorunda değilsiniz çoğu materyale tabi hızlı ilerlemek isterseniz ayrı bir konu para yatırarak da hızlı bir ilerleyiş sağlayabilirsiniz.

Grafikler

Oyunun oynanış biçimine göre tasarlanmış grafikleri var.Mobil acık dünya zombi oyunları bildiğiniz üzere pek de iyi olmuyor ama ama bu oyun hem ortam konusunda hemde grafik konusunda gayet başarılı olmuş diyebilirim. Muhtemelen her cihazda rahatlıkla oynayabileceksiniz. Grafik ayarlarında özelleştirile bilir grafik ayarları yok sadece düşük,yüksek,enyüksek gibi ayarlar seçilebiliyor. Bunun olması gayet güzel olmuş diyebilirim hem hafif bir oynanışa sahip hemde her cihazda rahatlıkla çalışabilir.

Oynanış

Oynanışı gayet rahat diyebilirim diğer mobil zombi oyunlarının aksiye oyun bize craft yapma olanağı sunuyor yeni yerler keşfederek itemler toplayıp üretim yapabiliyoruz. Ayrıca kendi üssümüzü geliştirerek daha sağlam ve daha dayanıklı yerler inşa edebiliyoruz. Silahlardan tutun sera yapımına kadar bir çok olayı üssümüz de yapabiliyoruz. Ve hayatta kalma temasının tamamını yapabiliyoruz. Yani kendi kendimize yetebiliyoruz. Tabi bunları yapmak için yeni yerler keşfederek yeni itemler bulup bunları geliştirmemiz gerekiyor. Bu arada mmorpg oyunlarda diğer oyuncular ile etkileşime girdiğimiz gibi online olarak oynanmıyor bu oyun belirtmek isterim. Ayrıca karakterimiz acıkıyor hastalanıyor yaralanıyor ve morali bozulabiliyor ve bunları düzelmek için materyaller üretebilir item toplayabiliriz.

Craft Sistemi

Oyundaki craft sistemi mobil hayatta kalma oyunları ile ayni yolu izlemiş. Ki sektörde standarttır sırayla yeni craft materyalleri bulur bu materyaller sayesinde geliştirme yaparak diğer üretim malzemeleri ve itemlerin kilidini açabilirsin. Ve bu olay oyunda gayet güzel işlenmiş diyebilirim. Oyunu oynarken pekde zorluk yaşamadığımı belirte bilirim yeni materyal üretirken ve öğrenirken gayet güzel ve sade bir şekilde işlenmiş.

Oyun hakkında daha detaylı incelemeyi hemen alttaki videodan bulabilirsin. Ayrıca oyunu indirmek istersen hemen aşşağıya oyunun android ve ios indirme linklerini bırakaçağım. Umarım Oyunu oynarken eğlenirsin. Diğer oyun incelmemelerime bakmayı unutma ilgini çekebilecek oyunlarda mevcut olabilir. İyi Eğlenceler.

Android Google Play Store

İos App Store

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir